Chybová zpráva

  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6609 v souboru /home/www/dape-ps.cz/www/dape-ps.cz/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int ve funkci element_children() (řádek: 6609 v souboru /home/www/dape-ps.cz/www/dape-ps.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/dape-ps.cz/www/dape-ps.cz/includes/common.inc).

Výstavba dvou bytových domů a sedmi řadových rodinných domů v Dobříši

Od listopadu 2003 provádíme jako generální dodavatel výstavbu dvou bytových domů a sedmi řadových rodinných domů v lokalitě Dobříš.
V prvním bytovém domě je 6 bytových jednotek o velikostech 2+kk a 4+1. Ve druhém bytovém domě je také 6 bytových jednotek a dvoupodlažní ateliér ve věži, která je dominantou celého objektu. Odtud vede schodiště na terasu nad hřeben, která poskytuje krásný výhled do okolí. Stavba se snaží zachovat charakter a ráz města, jak svou velikostí, tak např. sedlovou střechou v rohové části bytových domů.
Řadové domy mají minimalistický ráz a jejich kompaktnost je volena tak, aby náklady na spotřebu energie byly minimální a svým měřítkem dobře a citlivě splynuly v celek se sousedními vilami.
Stavba byla úspěšně dokončena v roce 2005

O nás

DAPE stavitelství s.r.o. 
U Elektry 830/2b
198 00 Praha 9
 
URL: www.dape-ps.cz
E-mail: info@dape-ps.cz
 
Další informace

Zpětné volání

Vaše jméno a příjmení
Název společnosti
+420
Vaše telefonní číslo na které Vám zavoláme
Obrázkové CAPTCHA
Prosíme opište text uvedený výše - velká žlutá písmena. Slouží k ověření "živého uživatele".